DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Sušická (J)elita

Kronika klubu
Kronika klubu
19.9.2009 Strkačky Rábí
                 Byl jasný teplý den. Už brzo ráno, když jsem se ve 12 hodin vzbudil sem cítil to napětí . Bylo to tu zas. Další strkačky. Když jsem dorazil na místo dění, první můj pohled patřil nadupanému Oplu Vectra 2.0 Benzín , který nejenom svým řevem, ale i svou rychlostí předčil všechny auta na louce.Po rychlém shlédnutí jsem zjistil že vůz patří jak jinak než Hvostálovím. Neptejte se mě kterému, protože jich je tolik že bych je snad ani na svých chlupech na palci u pravé nohy nespočítal. Když jsem dorazil k ostatním ze Sušických jelit bylo mi řečeno že náš jediný zástupce týmu ješte nejel.                               Weeks byl ale připravený u svého vozu a čekal až se bude moci zařadit na start. Naš druhý pilot Jerry si seděl na zahradním skládacím lehátku a nadával na svoji zlomenou nohu.Byl proto na dobré tři měsíce vyřazen ze hry. Proto celá naše banda vkládala naděje do Weekse. Nezklamal, utrhnuté kolo a aby toho nebylo málo hodil v posledním kole boudu...Přitom nezačal svou spanilou jízdu špatně. Při své první rozjíždce  se okamžitě dostal  do čela závodu, ale po několika drobných chybách začal ztrácet náskok na své soupeře, který si vyjel při startu...blížil se cíl a Weeks se stále držel na čele ,ale druhý vůz byl těsně za ním...Stalo se to rychle, druhý vůz popostrčil Weekse dopředu a tomu se v zatáčce utrhlo kolo.Smůla bylo to tak 60m od cíle...Weeks závod ani nedojel, a proto nezískal ani bod. Kolo jsme vyměnili a při druhé rozjíždce Weeks rozdrtil své soupeře a dojel senzačně první s náskokem 50m.
                  Věděli jsme že na finále bude muset Weeks vyhrát i třetí rozjíždku, ale když  jsme ho viděli řadit se mezi dvě Hondy Civic 1.4 a velmi zkušeného řidiče Dědka bylo zle...přesto po startu Weeks držel až do druhého kola s ostatními krok souboj to byl vyrovnaný, ale Weeks doplatil na nezkušenost a jeho soupeři ho předjeli. Weeks se velice snažil je dohnat , podcenil zatáčku a skončil na boudě...po jednom kotrmelci sice skončil na kolech, ale s Favoritem nešlo zatáčet...proto závod nedokončil...Další závody se pořádají 3.10.2009 doufejme, že naši borci tam dopadnou lépe.
                                                                                                                                                                                                                   
                                                                                                                                                                                                                                      Dopisovatel:Kříža
 
26.9.-28.9.2009 Akce:Narozeniny Rajčáka a Chuckyho, Jerryho svátek
Chalupa na Čermné vyřešila naše dlouhodobé problémy s hledáním potenciálního místa ke kalení. Sice jsem v Sobotu byl v práci, ale mohu říct, že z neděle na pondělí to byla jedna z nejvíc akcí na kterých sem kdy byl. Z vyprávění sem se dozvěděl, že nejvíce asi oslavoval Chucky...dokazuje to i to že v neděli nevypil vůbec nic:). Rajčák sehnal velice slušne chlazení , které jsme postrádali už na několika předchozích chalupách...Když jsem dorazil a zjistil výšku hladiny v sudu vážne mě polilo horko.Naštěstí přišlo ujištení od Weekse, že Rajčák s Mončou a s ním za chvíli pojedou pro další několika voltové pití.Uklidnil sem se a dal jsem si z lednice chlazenou desítku.Mejdan se rozjel velice pěkně.Venku Weeks griloval maso a vevnitř mi zatím ostatní snědli moje karbanátky s kapustou:)).Byl jsem celý den v práci a asi v 11h sem usnul u televize...Ani zběsilé výstřeli Arnolda Schwarzenegra z filmu Terminátor mě nevyrušily...Weeks však roztopil pokoj na dobrých 35°C a proto mě horko naprasto vysušilo a nešlo jinak než se vzbudit a doplnit tekutiny:)...Skončily jsme někdy kolem 6h raní a jak jsem poznamenal na začátku byla to jedna z nejpodařenějších akcí v poslední době.
Dopisovatel:Kříža